Trečiadienis, 2018-11-14, 9:53 PM
Sveikas Guest | RSS

GEOGRAFIJA TAU

...
Meniu
Skyriaus kategorijos
    
Geografija
Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Prisijungti

Video

Main » Video » My videos

PAGAMINTA KINIJOJE 2 serija

Views: 3 Added by: Zydrone Geografijos video 
Entry description:

Jau penktas Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus bendras kelionių ciklas. Po Afrikos, Šilko kelio, Indijos ir Šiaurės Amerikos buvo pasirinkta didžiausią pagal gyventojų skaičių pasaulio valstybę. Ir šįkart keliauta tradiciškai toli gražu ne nauja transporto priemone. Barškančiu kinišku mikroautobusiuku, vardu Vagonetė, nuvažiuota daugiau kaip 5 tūkstančiai kilometrų, lydint dviems kinų "draugams".

Patys keliautojai sako, kad tokioje šalyje šitoks atstumas gana kuklus, bet pakankamas, kad bent iš dalies galima būtų pažinti šalies žmones. Draugiški, svetingi ir labai darbštūs, turintys rūpesčių ir bėdų, tačiau, kaip ir visame pasaulyje, mokantys džiaugtis maža laime, mylintys savo vaikus ir turintys puikų humoro jausmą.

Kinijos gamta, europiečiui neįprastas kulinarinis pasaulis, viešnagės paprastų žmonių namuose, susitikimai su lietuviais ir, žinoma, kasdieniai nuotykiai – visa tai, su kuo ši komanda susiduria kiekvienoje kelionėje. Nepagražintos kelionės, kuriose niekas neįskaičiuota per LTV buvo rodytos 2010 metų rudenį.

Language: Русский
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:

Copyright MyCorp © 2018
Create a free website with uCoz